*Online návrhár – zostavte si regál podľa Vašich predstáv!

logoDnes, kedy je technológia neustále dokonalejšia a my sme čoraz viac lenivejší, požadujeme od nej neustále lepšie funkcie a vlastnosti, ktoré nám ešte viac spríjemnia či skrátia predtým inak časovo náročné aktivity či rutinné záležitosti. Keďže sa do popredia dostáva heslo: „Kto nie je na internete, ako keby neexistoval“, práve na online prostredie sa kladie najväčší dôraz. Časom sme si zvykli predovšetkým na internetové obchody a nákup cez internet.

Firma Regalsistem v tejto oblasti absolútne nezaostáva a svojim návštevníkom a budúcim zákazníkom umožňuje zostaviť si policové regály podľa svojich predstáv do absolútneho detailu. Ako? Prostredníctvom Online návrhára policových regálov SUPER 123.

regál - tlačová správaNa začiatku si zvolíte rozmery, počet políc a nosnosť police. Rozmery sú dôležité najmä kvôli dispozičnému riešeniu a rozmerom miestnosti, kde bude regál umiestnený. Počet políc zasa napovedá aj o tom, aký objemovo veľký tovar sa v nich bude nachádzať, keďže čím viac políc = tým menšia medzera medzi nimi. Taktiež je tento údaj dôležitý aj z pohľadu množstva tovaru v policiach. Pri policiach si môžete zvoliť aj ich hĺbku, keďže niektoré regály majú väčšiu, iné menšiu v závislosti od tovaru, ktorý sa v nich nachádza. Nosnosť police opäť súvisí s tovarom, ktorý bude uložený v regáloch. Môžete si vybrať z viacerých variantov nosností, pričom najväčšia hmotnosť činí 305 kg. To už je dostatočná váha aj pre objemnejší sortiment.

Na konci si však vždy skontrolujte skutočné parametre výrobku, teda parametre samotného regála či regálov, ktoré ste si predtým navolili. Tu sa v konkrétnych a presných číslach nachádzajú jeho proporcie a nájdete tu aj jeho výslednú cenu. Pri objednávke si nemusíte zvoliť len jeden, ale hneď viacero regálov. Taktiež pri volení si jednotlivých atribútov regálu môžete pridať alebo odstraňovať ďalšie stĺpce.

Veľmi jednoducho si môžete objednať regál podľa Vašich predstáv a to od spoločnosti Regalsistem.

REGALSISTEM s.r.o.
Soblahovská 7040
911 01 Trenčín

Kontaktné informácie
Telefón: +421 32 7440328
Telefón: +421 32 7440338
Telefón: +421 905 392991
Fax: +421 32 7440337

E-mail: regalsistem@regalsistem.sk
E-mail: info@regalsistem.sk
www: www.regalsistem.sk

REPORT PRESS – informačné služby na stránke, ktorá publikuje tlačové správy a informácie podobného charakteru, tiež oznamy a vyhlásenia bez redakčnej úpravy. Za obsah tlačového materiálu a jeho redakčnú úpravu a tiež štylistiku nesie zodpovednosť objednávateľ.

top: 201422336