* TMR začalo prevádzkovať HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici

 

TATRANSKÁ LOMNICA (24. júl 2017) – Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) sa začiatkom mesiaca júl 2017 dohodla so spoločnosťou ESIN group, s.r.o. na nájme a prevádzkovaní HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici.  

 Nielen milovníkom hudobnej zábavy, ale aj lyžiarom je HUMNO – music club dobre známy ako štýlový aprés-ski bar, ktorý v sebe spája reštauračnú ponuku HUMNO Pub, koktailový bar a tanečný parket s bohatou hudobnou produkciou len pár metrov pod zjazdovkami v centre Vysokých Tatier – v Tatranskej Lomnici. Počas víkendu v piatok a v sobotu sa tu konajú diskotékové party s najlepšími slovenskými a českými interpretmi. TMR prevádzkuje HUMNO s novým konceptom prípravy a stolovania jedál a nápojov a dennou prevádzkou v čase od 11.-22. hodiny. Dôraz kladie najmä na tradičné jedlo a lokálne suroviny od overených dodávateľov. „HUMNO bolo doteraz na mape Tatranskej Lomnice centrom nekončiacej zábavy a klubovej party, ale odteraz je aj miestom poctivého kulinárskeho zážitku počas celého dňa. Jedinečná architektúra stavby si doslova pýtala jedlá, ktoré sú spojené s regiónom. Šéfkuchár Ondrej Majerčák so svojím tímom vsádza na kvalitu lokálnych surovín ako aj na to, aby zostavený lístok ulahodil každému. V našich tradične pripravených jedlách sa prejavila jedinečná domáca chuť, ale aj kreatívna a originálna stránka servírovania jedál. Hostia si tak môžu vychutnať napr. turistický štart v podobe bravčovej domácej paštéty alebo vybrať z hlavných jedál konfitované mladé prasiatko so zemiakovými šúľancami a kyslou kapustou a iné,“ uviedol Lukáš Egreši, business hospitality manažér TMR.

HUMNO – music club v Tatranskej Lomnici je zaujímavým multifunkčným objektom, v ktorom sa na vonkajšej fasáde vyníma ratrak a v interiéri zaujme inštaláciou čierneho cadillacu, ktorý je upevnený na drevenú konštrukciu stropu dolu hlavou nad tanečným parketom. Celoročne využiteľný priestor je vhodný na usporiadanie firemných prezentácií, školení, spoločenských, obchodných a športových podujatí, víkendovej zábavy, piknikov, rautových a kotailových večierkov, narodeninových osláv, posedení pri káve, tematických večerov, ochutnávky špecialít a nápojov príznačných pre danú sezónu. Bližšie informácie aj TU.

REPORT PRESS – informačné služby na stránke, ktorá publikuje tlačové správy a informácie podobného charakteru, tiež oznamy a vyhlásenia bez redakčnej úpravy. Za obsah tlačového materiálu a jeho redakčnú úpravu a tiež štylistiku nesie zodpovednosť objednávateľ.

top: 2017020